Najlepsze noclegi, hotele, ośrodki wypoczynkowe oraz inne obiekty w Polsce. - spaniewpolsce.pl


 1. Serwis www.spaniewpolsce.pl umożliwia przeglądanie ofert zarejestrowanych w bazie danych użytkowników.

 2. Każdy użytkownik może zaproponować włączenie swojej oferty do zasobów serwisu. Informacja o danym wpisie zostanie dodana do serwisu po spełnieniu niżej określonych wymagań. Podając swoje dane identyfikacyjne w formularzu zgłoszeniowym, użytkownik potwierdza ich autentyczność i zgodność ze stanem faktycznym.

 3. Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, akceptując ofertę przedstawioną podczas rozmowy telefonicznej - użytkownik akceptuje wszystkie punkty regulaminu i wyraża zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie podanych informacji przez nasz serwis w celach statystycznych i marketingowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U.nr 133 z 1997r.). Informacje zawarte w prezentacji obiektu są przygotowywane: A. Na podstawie wskazanej przez klienta strony www. B. Na podstawie materiałów dostarczonych przez klienta. C. Na podstawie materiałów ogólnodostępnych w internecie. Podstawowa prezentacja zawiera: dane teleadresowe, przekierowanie na stronę własną www klienta oraz 10 zdjęć. Wszelkie dodatkowe informacje (formularz rezerwacji online, dodatkowa liczba zdjęć, wskazane przez klienta inne linki itd.) - wymagają uiszczenia dodatkowej opłaty, w wysokości ustalonej z przedstawicielem naszej firmy.

 4. Użytkownik zobowiązany jest do zachowania w poufności swojego loginu i hasła. Odpowiada za wszelkie zmiany wprowadzone w treści oferty, w tym za zgodność nazwy obiektu z nazwą widniejącą na oficjalnej stronie www użytkownika. Rejestracja i logowanie związane są ściśle z osobą, firmą lub instytucją zakładającą konto. W przypadku ujawnienia osobom postronnym loginu użytkownika lub hasła zastrzegamy sobie prawo do usunięcia takiej oferty bez uprzedniego powiadomienia. Kiedy sytuacja taka dotyczy oferty objętej opłatami lub abonamentem, to jej usunięcie nie będzie wiązało się ze zwrotem wniesionych opłat i może wiązać się z dodatkowymi kosztami związanymi z niedozwolonym działaniem użytkownika.

 5. Zabrania się publikującym w naszym serwisie zamieszczania wszelkich materiałów zawierających groźby, oszczerstwa, zniesławienie, treści nieprzyzwoite, materiałów pornograficznych, materiałów naruszających prawa autorskie lub innych materiałów sprzecznych w jakikolwiek sposób z prawem. Nie bierzemy odpowiedzialności za takie działania.

 6. Zastrzegamy sobie pełne prawo do dowolnej modyfikacji informacji publikowanych na stronach naszego serwisu, a także usunięcia dowolnych informacji według własnego uznania oraz do całkowitej odmowy publikacji nadesłanych materiałów.

 7. Zawartość serwisu jest przygotowywana na terytorium Polski. Nie składamy żadnych oświadczeń co do jej zgodności lub dostępności w innych miejscach. W niektórych krajach dostęp do naszego serwisu może być zakazany lub niezgodny z prawem. Osoby decydujące się na odwiedzenie naszego serwisu poza terytorium Polski zawsze czynią to na własną odpowiedzialność i odpowiadają za swoje postępowanie według przepisów prawa miejscowego.

 8. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za: jakiekolwiek szkody użytkownika wynikające z nieprawidłowego działania naszej strony; treść i zawartość ofert umieszczonych w naszym serwisie; przerwy w funkcjonowaniu serwisu zaistniałe z przyczyn technicznych (konserwacja, wymiana sprzętu, przegląd) lub niezależnych od dostawcy; utratę danych spowodowaną awarią sprzętu, systemu lub też innymi okolicznościami niezależnymi od nas.

 9. Wszelkie uwagi, komentarze oraz pytania, dotyczące działania naszego serwisu prosimy kierować na adres podany w dziale Kontakt.

 10. Dowodem zawarcia umowy o świadczeniu usług objętych niniejszym Regulaminem jest wystawiona faktura za opłatę abonamentu. Współpracę strony ustalają drogą pisemną-poczta elektroniczna lub drogą ustną przez telefon. Za datę zawarcia umowy uważa się datę wystawienia faktury. Prezentacja obiektu jest aktywna (widoczna dla internautów) po uregulowaniu należności.
  Opublikowane na stronach www.spaniewpolsce.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
 
 
Facebook
» Strona główna
» Pełna lista miast
» Kontakt
» Cennik
» Ulubione
» Zaloguj
» Regulamin
» Reklamy portalu
Witamy Państwa w naszym serwisie internetowym. Znajdą Państwo u nas ofertę dotyczącą: górskich noclegów - Bieszczady, noclegi w górach Tatry, noclegi w górach Karkonosze, a także noclegi nad morzem (pensjonaty, hotele, kwatery). Znajdą u nas Państwo także szeroką ofertę hoteli SPA. Polska mapa noclegowa jest przejrzysta dzięki nam.

Życząc ciekawych podróży, oferujemy wygodne noclegi nad Morzem Bałtyckim, w polskich górach, a także w innych miejscach naszego kraju: noclegi - Małopolska, Wielkopolska, Mazowsze... Luksusowy hotel SPA, wellness – znajdą Państwo u nas miejsca, gdzie można naprawdę wypocząć. Zapraszamy.


Chcesz sprawdzony monitoring GPS pojazdów? Spaniewpolsce.pl poleca GPSLokakizator.pl