Najlepsze noclegi, hotele, ośrodki wypoczynkowe oraz inne obiekty w Polsce. - spaniewpolsce.pl

ŚWIT Grzybowo Ośrodek Wypoczynkowy
Nadmorska 52, 78-132 Grzybowo / Zachodniopomorskie
» Ośrodki wypoczynkowe,
translate.google.com:
stacjonarny: (+48) 94 717 90 67
gsm: (+48) 515 090 130
fax: (+48) 94 711 01 01
email: skorzystaj z formularza »
www: przejdź do strony
ceny za nocleg: 62 zł - 78 zł / Osoba
liczba pokoi: 48
liczba miejsc: 160
obsługa w języku:
Adres email:
Wiadomość:
Boiska sportowe, Internet ogólnodostępny, Ognisko, Parking, Plac zabaw, Sala telewizyjna, Stołówka, Szlaki turystyczne, Śniadanie w cenie, Teren ogrodzony,
Łazienka, Telewizor,
Kąpielisko - 350 m   , Sklep - 50 m   ,

Ośrodek Wypoczynkowy „ŚWIT” - ośrodek wczasowo-kolonijny, składa się z budynku głównego (część noclegowa) i połączonej z nim łącznikiem bazy żywieniowej (jadalnia i zaplecze kuchenne). Obiekt łącznie może przyjąć grupy do 160 osób. Budynek główny, murowany, trzykondygnacyjny, na parterze (pokoje z łazienkami), I i II piętro (pokoje z umywalkami). Do pokoi wejścia z wewnętrznego korytarza, na I i II piętrze korytarz w formie galerii biegnie wokół budynku. Zakwaterowanie: w pokojach 2-5 osobowych z łazienkami (umywalka, kabina natryskowa, WC) oraz w pokojach 3-4 osobowych z umywalkami. Na I i II piętrze, z jednej strony znajdują się po dwa węzły sanitarne (w każdym: umywalka, natrysk, WC), z drugiej zespół natrysków (po cztery) oraz węzeł sanitarny (umywalka, natrysk, WC), po środku zespół toalet. W pokojach z łazienkami wyposażenie o standardzie wczasowym, w każdym pokoju znajduje się TV. Pokoje z umywalkami wyposażone są w tapczany, półki, stolik z krzesłami, szafę z półkami i wieszak. Stołówka na parterze budynku (przejście łącznikiem, duża, ładnie urządzona) – 100 miejsc konsumpcyjnych.

Położenie: Grzybowo - wczasowisko nadmorskie położone na przedmieściach Kołobrzegu (do centrum ok. 5 km), rozciąga się nad morzem, wokół lasy. Ośrodek umiejscowiony jest w części nadmorskiej miejscowości, koło ośrodka biegnie droga na plażę. Do morza 350m, czysta i szeroka plaża. Duży, dobrze zagospodarowany teren – ok. 2 ha. Ośrodek jest ogrodzony, oświetlony, ze stałym dozorem.

Do dyspozycji: dwie świetlice (krzesła, sprzęt dyskotekowy, TV, możliwość wykorzystania na zajęcia taneczne, podłoże parkiet, 6,5x8,5m), na parterze świetlica na zajęcia z grupami (stoliki, krzesła), hole na których znajdują się stoły do tenisa stołowego i gry zręcznościowe, miejsce na ognisko (krąg, ławki), bardzo duży teren rekreacyjny z boiskami: do piłki siatkowej - cementowe, koszykówki - cementowe, do piłki nożnej - trawa, do badmintona - trawa, plac zabaw, własny parking dla autokaru.

Kolonie - Obozy - Wycieczki Szkolne - Zielone Szkoły
Zobacz inne nasze obiekty
Bosman Kołobrzeg Ośrodek Kolonijny
Kołobrzeg / Zachodniopomorskie
» Ośrodki wypoczynkowe
Turystyczna Chata Ośrodek Kolonijny
Polanica / Dolnośląskie
» Ośrodki wypoczynkowe
Hutnik Ośrodek Wczasowy Jastrzębia Góra
Jastrzębia Góra / Pomorskie
» Ośrodki wypoczynkowe
PATELNIOK Baza Kolonijna Wisła
Wisła / Śląskie
» Bursy
» Ośrodki wypoczynkowe
 
 
Facebook
» Strona główna
» Pełna lista miast
» Kontakt
» Cennik
» Ulubione
» Zaloguj
» Regulamin
» Reklamy portalu
Witamy Państwa w naszym serwisie internetowym. Znajdą Państwo u nas ofertę dotyczącą: górskich noclegów - Bieszczady, noclegi w górach Tatry, noclegi w górach Karkonosze, a także noclegi nad morzem (pensjonaty, hotele, kwatery). Znajdą u nas Państwo także szeroką ofertę hoteli SPA. Polska mapa noclegowa jest przejrzysta dzięki nam.

Życząc ciekawych podróży, oferujemy wygodne noclegi nad Morzem Bałtyckim, w polskich górach, a także w innych miejscach naszego kraju: noclegi - Małopolska, Wielkopolska, Mazowsze... Luksusowy hotel SPA, wellness – znajdą Państwo u nas miejsca, gdzie można naprawdę wypocząć. Zapraszamy.


Chcesz sprawdzony monitoring GPS pojazdów? Spaniewpolsce.pl poleca GPSLokakizator.pl