Najlepsze noclegi, hotele, ośrodki wypoczynkowe oraz inne obiekty w Polsce. - spaniewpolsce.pl

Bogusław Konior - Pokoje Gościnne
Salmopolska 93, 43-370 Szczyrk / Śląskie
» Pokoje gościnne,
translate.google.com:
stacjonarny: (+48) 33 817 92 57
fax: -
email: skorzystaj z formularza »
www: przejdź do strony
ceny za nocleg: 20 zł - 30 zł /
liczba pokoi: -
liczba miejsc: -
obsługa w języku:
Adres email:
Wiadomość:
Akceptujemy zwierzęta, Parking, Grill, Ognisko, Szlaki turystyczne, Zabytki, Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego,
Łazienka, Telewizor, Dostęp do kuchni,
Sklep - 500 m   , Jezioro, Dworzec PKP, Dworzec PKS, Morze, Wyciąg narciarski, Kąpielisko, Poczta, Lotnisko,
Mamy wielki zaszczyt zaprosić Państwa na wypoczynek w Beskid Śląski do Szczyrku. Do dyspozycji naszych gości oddaliśmy: - pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami, - ogólnodostępną kuchnię - możliwość przygotowywania posiłków, - salę telewizyjną - narciarnię - parking dla gości, - latem miejsce na ognisko oraz grill. Szczyrk leży w północno-wschodniej części Beskidu Śląskiego, 15 km na południe od Bielska-Białej i 17 km od Żywca. Zajmuje górny odcinek rzeki Żylicy w rejonie Przełęczy Salmopolskiej. Obejmuje 39 km kw. i jest położony na wysokości od 460 do 600 m. n. p. m. Obszar miasta przypomina dość regularny prostokąt, w którego wierzchołkach leżą: Malinowska Skała, Grabowa, Klimczok i Skalite. Szczyrk leży nad Żylicą, potokiem, stanowiącym lewobrzeżny dopływ Soły, którego źródła znajdują się na stokach Malinowskiej Skały. Najwyższy szczyt - Skrzyczne (1257 m.n.p.m.).
Szczyrk
Szczyrk leży na południe od Bielska-Białej, północny wschód od Wisły i północny zachód od Żywca, w dolinie Żylicy, w Beskidzie Śląskim, na Żywiecczyźnie (Małopolska)
Miasto jest położone na wysokości pomiędzy 470 do ponad 600 m n.p.m.
Miasto należy do Euroregionu Beskidy.
 
 
Facebook
» Strona główna
» Pełna lista miast
» Kontakt
» Cennik
» Ulubione
» Zaloguj
» Regulamin
» Reklamy portalu
Witamy Państwa w naszym serwisie internetowym. Znajdą Państwo u nas ofertę dotyczącą: górskich noclegów - Bieszczady, noclegi w górach Tatry, noclegi w górach Karkonosze, a także noclegi nad morzem (pensjonaty, hotele, kwatery). Znajdą u nas Państwo także szeroką ofertę hoteli SPA. Polska mapa noclegowa jest przejrzysta dzięki nam.

Życząc ciekawych podróży, oferujemy wygodne noclegi nad Morzem Bałtyckim, w polskich górach, a także w innych miejscach naszego kraju: noclegi - Małopolska, Wielkopolska, Mazowsze... Luksusowy hotel SPA, wellness – znajdą Państwo u nas miejsca, gdzie można naprawdę wypocząć. Zapraszamy.


Chcesz sprawdzony monitoring GPS pojazdów? Spaniewpolsce.pl poleca GPSLokakizator.pl