Najlepsze noclegi, hotele, ośrodki wypoczynkowe oraz inne obiekty w Polsce. - spaniewpolsce.pl

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Legnicy
ul. Henryka Jordana 17, 59-220 Legnica / Dolnośląskie
» Schroniska, Hostele,
translate.google.com:
stacjonarny: (+48) 76 862 54 12
fax: -
www: przejdź do strony
ceny za nocleg: 15 zł - 33 zł / Osoba
liczba pokoi: 12
liczba miejsc: 55
obsługa w języku:
Lotnisko - 60 km   ,

Szkolne Schronisko Młodzieżowe
ul. Henryka Jordana 17
59-220 Legnica

noclegi schronisko Legnica noclegi schronisko Legnica
 • Szkolne Schronisko Młodzieżowe położone jest w miejscowości Legnica
Noclegi Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Legnicy
 • Dla naszych Gości przygotowaliśmy 55 miejsc noclegowych
  • 12 pokoi
  • pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe
 • Sypialnie w naszym Schronisku wyposażone są w nowe tapczany jednoosobowe bądź łóżka piętrowe, stoliki nocne, szafy ubraniowe, wieszaki, lustra, poduszki, kołdry lub koce
 • W większość sypialni znajdują się telewizory
 • Na kondygnacjach znajdują się węzły sanitarne, umywalki z bieżącą zimną i ciepłą wodą. Ogólnie posiadamy 7 natrysków oraz 9 toalet. Przy umywalkach znajdują się lustra i suszarki do rąk
Wyżywienie
 • W pełni wyposażone 2 kuchnie do dyspozycji Gości
Konferencje
 • Udostępniamy w pełni wyposażone, 2 sale konferencyjne dla 60 i 180 osób
Do dyspozycji Gości
 • Świetlica dla 20 - 30 osób
 • Przechowalnia bagaży oraz pomieszczenie do przechowywania rowerów
 • Do dyspozycji gości jest 1 komputer z dostępem do Internetu, a na terenie całego schroniska działa bezprzewodowy dostęp do sieci WiFi
Serdecznie Państwa zapraszamy !!!
noclegi Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Legnicy, Szkolne Schronisko Młodzieżowe Legnica,
tanie noclegi w Legnicy, wolne pokoje Legnica, miejsca noclegowe Legnica
Legnica
Legnica to ponad 100 tysięczne miasto, którego powierzchnia wynosi 56 km kw. Położona jest w widłach rzek Kaczawy i Czarnej Wody, na pograniczu Pogórza Sudeckiego i Niziny Śląskiej na 50:12 szerokości północnej i 16:10 długości geograficznej wschodniej.
Klimat zaliczany jest do najcieplejszych w Polsce - średnioroczna temperatura wynosi ponad 8,5 stopnia C. Długi okres wegetacyjny ma korzystny wpływ na środowisko, a okres zielony trwa tutaj dłużej niż w innych rejonach kraju.
Legnica, trzecie co do wielkości miasto Dolnego Śląska, jest centrum administracyjnym, gospodarczym, kulturalnym i edukacyjnym regionu. Tutaj krzyżują się ważne drogi o znaczeniu międzynarodowym: autostrada A 4 (wschód - zachód) i droga krajowa nr 3 łącząca północ Polski z południem Europy. Przez Legnicę wiodą ważne szlaki komunikacji kolejowej, z zachodu na wschód i z północy na południe. Siedzibę ma tu Diecezja Kościoła Rzymskokatolickiego.
W Legnicy ulokowało się kilkanaście oddziałów różnych banków, swoje placówki otworzyli przedstawiciele znaczących międzynarodowych koncernów oraz kilka regionalnych organizacji gospodarczych i ubezpieczeniowych. Ważny wpływ na rozwój regionu miało powołanie w 1997 r. Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
 
 
Facebook
» Strona główna
» Pełna lista miast
» Kontakt
» Cennik
» Ulubione
» Zaloguj
» Regulamin
» Reklamy portalu
Witamy Państwa w naszym serwisie internetowym. Znajdą Państwo u nas ofertę dotyczącą: górskich noclegów - Bieszczady, noclegi w górach Tatry, noclegi w górach Karkonosze, a także noclegi nad morzem (pensjonaty, hotele, kwatery). Znajdą u nas Państwo także szeroką ofertę hoteli SPA. Polska mapa noclegowa jest przejrzysta dzięki nam.

Życząc ciekawych podróży, oferujemy wygodne noclegi nad Morzem Bałtyckim, w polskich górach, a także w innych miejscach naszego kraju: noclegi - Małopolska, Wielkopolska, Mazowsze... Luksusowy hotel SPA, wellness – znajdą Państwo u nas miejsca, gdzie można naprawdę wypocząć. Zapraszamy.


Chcesz sprawdzony monitoring GPS pojazdów? Spaniewpolsce.pl poleca GPSLokakizator.pl